Doradca Ds.Techniczno-Handlowych - Zielona Góra

Doradca Ds.Techniczno-Handlowych

Miasto: Ogłoszenia Zielona Góra, Region: Lubelskie

INTERIMAX jest nowoczesną agencją rekrutacyjną, realizującą projekty dla polskich i zagranicznych przedsiębiorstw. Jeżeli poszukujesz nowych wyzwań i możliwości pracy w kraju lub za granicą - nasza oferta jest dla Ciebie!

Obszarem działalności naszego Klienta jest sprzedaż oraz specjalistyczne doradztwo w zakresie oferowanych urządzeń HVAC. Obecnie wspomagamy naszego Klienta w realizacji projektów rekrutacyjnych poszukując Kandydatów na stanowisko:

DORADCA DS. TECHNICZNO HANDLOWYCH
MIEJSCE PRACY: REGION WROCŁAW – POZNAŃ - ZIELONA GÓRA

Nr ref.: DTH/06/WPZG

Cel pracy:

Odpowiedzialność za realizację planów sprzedaży na powierzonym terenie. Samodzielna obsługa rynku firm instalacyjnych, sieciowych w zakresie sprzedaży.

Obowiązki:

• Samodzielna sprzedaż urządzeń klimatyzacyjnych
• Pozyskiwanie nowych klientów jak i współpraca z dotychczasowymi klientami firmy w zakresie technicznym i handlowym na powierzonym terenie,
• Fachowe doradztwo techniczne,
• Nawiązywanie i utrzymywanie współpracy z instalatorami, biurami projektowymi jak i generalnymi wykonawcami,
• Przygotowywanie ofert technicznych i cenowych,
• Monitoring rynku branżowego,
• Skuteczna współpraca z innymi działami firmy,
• Godne reprezentowanie firmy na podległym terenie,

Wymagania:

• Wykształcenie wyższe techniczne (instalacje sanitarne, klimatyzacja, wentylacja, chłodnictwo)
• Znajomość lokalnego rynku inwestycji (zakłady przemysłowe, biura projektowe, inwestorzy budowlani, firmy wykonawcze)
• Doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu sprzedaży B2B
• Doświadczenie na podobnym stanowisku
• Znajomość języka angielskiego w stopniu dobrym,
• Prawo jazdy kat. B.

Ponadto od kandydata oczekujemy:

• Skuteczności (zamykanie sprzedaży, docieranie do informacji na danym terenie, upór w osiąganiu celów)
• Samodzielności
• Dobrej organizacja pracy (praca w systemie „Home Office”)
• Umiejętności negocjacji
• Umiejętności pracy pod presją czasu
• Kreatywnego myślenia
• Wysokiej kultury osobistej

Oferta:

• Praca w prestiżowej firmie z branży HVAC
• Stabilne zatrudnienie (umowa o pracę)
• Ubezpieczenie medyczne
• Wynagrodzenie podstawowe od 4000 zł do 5000 zł netto + prowizja kwartalna
• Atrakcyjne premie uzależnione od wyników
• Niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy, laptop, telefon komórkowy)
• Możliwość rozwoju podczas profesjonalnych szkoleń produktowych
• Jasno określona ścieżka rozwoju i awansu

Jeśli jesteś zainteresowany powyższą ofertą prześlij nam swoje CV ze zdjęciem oraz List Motywacyjny na adres: marta.fabiszak@interimax.com

W tytule maila proszę wpisać DTH/06/WPZG
Aplikacje prosimy wysyłać do dnia 15.06.2012

DZIĘKUJEMY ZA NADESŁANE APLIKACJE, INFORMUJEMY, ŻE ODPOWIEMY NA WYBRANE OFERTY. NADESŁANYCH DOKUMENTÓW NIE ZWRACAMY.

Kandydatury bez nr referencyjnego w temacie maila nie będą rozpatrywane.

Pamiętaj o załączeniu do swojej aplikacji następującej klauzuli: \"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy, przez firmę INTERIMAX Sp. z o.o., dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z póź. zm.)\".

INTERIMAX Sp. z. o. o.
Certyfikat o dokonaniu wpisu podmiotu do rejestru podmiotów prowadzących agencję zatrudnienia (3970)

Wyślij wiadomość
ZdjęciaZdjecia - Doradca Ds.Techniczno-Handlowych