Pracownik inwentaryzacji ze znajomością języka czeskiego - Zielona Góra

Pracownik inwentaryzacji ze znajomością języka czeskiego

Miasto: Ogłoszenia Zielona Góra, Region: Lubelskie

Firma INVENT Sp. z. o. o poszukuje osób chętnych do współpracy na stanowisku:

Zakres obowiązków:
• Liczenie towarów w sklepach sieci handlowych.
• Obsługa urządzeń do skanowania towarów.
• Pełnienie roli tłumacza podczas pobytu zespołu inwentaryzacyjnego za granicą (kontakt z personelem sklepów, obsługą hotelową itp.)

Wymagania od kandydatów:
• Bardzo dobra znajomość języka czeskiego oraz polskiego w mowie
• Umiejętność obsługi komputera
• Gotowość do pracy 6 dni w tygodniu w godzinach dziennych (przez cały okres trwania turnusu)
• Oświadczenie o niekaralności (firma zastrzega sobie prawo do przeprowadzenia kontroli niekaralności)

Zapewniamy:
• Umowę zlecenie
• Transport
• Zakwaterowanie
• Wyżywienie (dwa posiłki)
• Wynagrodzenie 151.80 netto (na rękę) za każdą inwentaryzację
• Możliwość rozwoju zawodowego
Najbliższe turnusy:
 28.10.- 15.11.2015
Jeśli jesteś zainteresowany aplikuj do Nas:

Autor ogłoszenia

invent sp. z o.o.

ZdjęciaZdjecia - Pracownik inwentaryzacji ze znajomością języka czeskiego