Praca Zielona Góra przedstawiciel - Zielona Góra

Praca Zielona Góra przedstawiciel

Miasto: Ogłoszenia Zielona Góra, Region: Lubelskie

Opis stanowiska:
Regionalny lider sprzedaży usług związanych z prowadzeniem biznesu w Internecie poszukuje kandydatów na stanowisko:

Przedstawiciel portalu internetowego

Obowiązki:
• aktywne pozyskiwanie nowych klientów,
• opieka nad obecnymi klientami,
• promowanie serwisu oraz podtrzymywanie właściwych relacji biznesowych;
• stałe monitorowanie trendów rynkowych oraz działań konkurencji;

Wymagania:
• mile widzane doświadczenie w sprzedaży
• mile widziane doświadczenie w pracy z klientem
• znajomość współczesnych trendów w Internecie i marketingu
• dobra znajomość lokalnego rynku
• inicjatywa, zdolności interpersonalne i wysoka kultura osobista
• zaangażowanie
• umiejętność obsługi komputera, znajomość pakietu Office, swoboda w poruszaniu się w Internecie

Oferujemy:
• inspirującą pracę na aktywnym stanowisku,
• samodzielność w podejmowanych działaniach
• prowizję od zwiększonej sprzedaży
• elastyczne godziny pracy

Zainteresowanych prosimy o przesłanie aplikacji na adres kontakt@wojba.pl. Preferowany format dokumentów .doc, .docx i .pdf. W tytule e-mail proszę podać nazwę: \"Nazwisko Imię Stanowisko CV\" wraz z datą wysłania. Prosimy o załączenie w materiałach zgody na przetwarzanie danych osobowych w procesie rekrutacji.
Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami.

Autor ogłoszenia

Paweł

Telefon: 608 028 852