Konsultant Regionalny/Konsultantka Regionalna Programu eduABROAD - Zielona Góra

Konsultant Regionalny/Konsultantka Regionalna Programu eduABROAD

Miasto: Ogłoszenia Zielona Góra, Region: Lubelskie

Jeśli jesteś aktywną osobą, łatwo nawiązujesz kontakty z ludźmi i szukasz pracy w młodym zespole
o innowacyjnych pomysłach i świeżym spojrzeniu, czekamy na Ciebie!

Stowarzyszenie Edukacja przez Internet oraz SimpleOutsourcing.pl - Operator Programu eduABROAD poszukuje Kandydatek/Kandydatów
do współpracy jako:

Nr ref.: eA/10/12/
Praca: dodatkowa lub dla studenta/ucznia

Miejsce pracy:
Bydgoszcz, Częstochowa, Elbląg, Gorzów Wielkopolski, Kalisz, Konin, Kraków, Legnica, Łomża, Łódź, Piła, Piotrków Trybunalski, Płock, Radom, Rzeszów, Suwałki, Szczecin, Tarnów, Toruń, Zielona Góra

Kim jesteśmy?
Program eduABROAD to szansa dla wszystkich, którzy pragną zdobywać wiedzę i doświadczenie
na zagranicznych uczelniach wyższych. Program eduABROAD oferuje bezpłatną pomoc w wyborze odpowiedniego kraju, uczelni i kierunku studiów, a także zgromadzeniu wszystkich dokumentów
i przygotowaniu aplikacji.
Jesteśmy oficjalnym przedstawicielstwem zagranicznych uczelni wyższych w Polsce. W Programie eduABROAD aplikację na studia za granicą można złożyć bezpośrednio i bez żadnych dodatkowych opłat.

Czego oczekujemy?
• wysokiej kultury osobistej
• rzetelności i zaangażowania
• elastyczności
• energiczności, pomysłowości i konsekwencji w działaniu
• znajomości języka angielskiego w mowie i w piśmie
• umiejętności w zakresie obsługi Internetu oraz programu Microsoft Word, stałego dostępu
do Internetu, własnego telefonu komórkowego

Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w działalności w organizacjach pozarządowych, młodzieżowych, udział w zagranicznej wymianie studentów/studia za granicą lub doświadczenie
w pracy w dziale obsługi klienta.

Co zyskujesz?
• ciekawą pracę w młodym i dynamicznym zespole
• atrakcyjne wynagrodzenie prowizyjne uzależnione od uzyskiwanych wyników
• nienormowany czas pracy, dużą samodzielność
• możliwość wyjazdów zagranicznych
• możliwość podnoszenia kwalifikacji
• szkolenia Programu eduABROAD
• przyjazną i swobodną atmosferę pracy

Zakres obowiązków:
• pozyskiwanie kandydatów na studia za granicą
• promowanie Programu eduABROAD
• udzielanie informacji i prowadzenie konsultacji z zakresu studiów za granicą i Programu eduABROAD
• udzielanie pomocy i wsparcia wyjeżdżającym na studia za granicą w ramach Programu eduABROAD,
• sporządzanie raportów, współpraca z Koordynatorem ds. Konsultantów Programu eduABROAD.

Wszystkich zainteresowanych prosimy o przesłanie listu motywacyjnego z nr referencyjnym eA/10/12 i nazwą miasta oraz CV ze zdjęciem, w terminie do dnia 12 października 2012 r., na adres: praca@eduabroad.pl podając w tytule wiadomości: eA/10/12 oraz nazwę miasta.

Skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami. Nadesłanych dokumentów nie zwracamy.
W nadsyłanych dokumentach prosimy o dodanie klauzuli:
\'Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy
dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 roku
o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz.883)\'

Autor ogłoszenia

Program eduABROAD

Telefon: 884220010