Komisjoner (pracownik magazynu) - Zielona Góra

Komisjoner (pracownik magazynu)

Miasto: Ogłoszenia Zielona Góra, Region: Lubelskie

ISSP Sp. z o.o. Agencja Pracy Tymczasowej
nr rejestru agencji zatrudnienia 505/3
ul. Szewska 8, 50-122 Wrocław

Spółka posiadająca Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Polityki Społecznej świadcząca usługi jako Agencja Pracy Tymczasowej oraz Agencja Doradztwa Personalnego. Rok założenia 2003. Siedziba Wrocław ul. Szewska 8.

Komisjoner
(pracownik magazynu)

Zatrudnimy osoby do pracy przy komisjonowaniu towaru w magazynie na terenie Niemiec w terminie od stycznia do czerwca 2009.

Opis stanowiska:

- praca w cyklach 3 tygodniowych
/6 dni w tygodniu (10h dziennie)
- powrót na 1 tydzień do Polski

Wymagania:

- dyspozycyjność w podanym terminie,
- umiejętność pracy w zespole,
-pełnoletniość.

Zapewniamy:

- umowę zlecenie/o dzieło,
- transport,
- nocleg ze śniadaniem i kolacją.

Oferujemy:

- wynagrodzenie 2.700 PLN brutto/ m-c

Osoby zainteresowane proszę o wysłanie CV na adres mailowy: inwent.rekrutacja@issp.pl
W tytule maila proszę wpisać: invent.niemcy.
W treści maila: imię, nazwisko, nr telefonu, wiek, MIEJSCOWOŚĆ.