Pracownik Produkcji Cigacice (bezpłatny transport z Zielonej Góry) - Zielona Góra

Pracownik Produkcji Cigacice (bezpłatny transport z Zielonej Góry)

Miasto: Ogłoszenia Zielona Góra, Region: Lubelskie

Dla naszego klienta specjalizującego się w produkcji materiałów budowlanych, poszukujemy osób do pracy na stanowisku: pracownik produkcji
Miejsce pracy: Cigacice
Oferujemy: umowę o pracę tymczasową, pracę w systemie 3 zmianowym 4 brygadowym, bezpłatny transport z Zielonej Góry
Zakres obowiązków: obsługa maszyn i urządzeń związanych z realizacją procesu produkcyjnego, bieżąca kontrola jakości produktów, wykonywanie prostych czynności fizycznych lub innych poleceń wydawanych przez bezpośrednich przełożonych
Wymagania: wykształcenie min. zawodowe, dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym, mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji
Poszukujemy osób: zdyscyplinowanych, punktualnych, zaangażowanych, wykonujących swoje obowiązki z dokładnością, odpowiedzialnych za powierzone mienie, uczciwych

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV z zaznaczonym w temacie wiadomości Nr Ref.: PPC/01/10 na adres m.pilipowicz@leasingteam.pl

Autor ogłoszenia

Marta Pilipowicz

Telefon: 602333284