Pracownik Produkcji Cigacice - Zielona Góra

Pracownik Produkcji Cigacice

Miasto: Ogłoszenia Zielona Góra, Region: Lubelskie

Dla naszego klienta specjalizującego się w produkcji materiałów budowlanych, poszukujemy osób do pracy na stanowisku: pracownik produkcji
Miejsce pracy: Cigacice
Oferujemy:
- umowę o pracę tymczasową
- pracę w systemie 3 zmianowym 4 brygadowym
- bezpłatny transport z Zielonej Góry
Zakres obowiązków:
- obsługa maszyn i urządzeń związanych z realizacją procesu produkcyjnego
- bieżąca kontrola jakości produktów
- wykonywanie prostych czynności fizycznych lub innych poleceń wydawanych przez bezpośrednich przełożonych
Wymagania:
- wykształcenie min. zawodowe
- dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym
- mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji

Poszukujemy osób:
- zdyscyplinowanych
- punktualnych
- zaangażowanych, wykonujących swoje obowiązki z dokładnością
- odpowiedzialnych za powierzone mienie
- uczciwych

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV z zaznaczonym w temacie wiadomości Nr Ref.: PPC/03/10 na adres m.pilipowicz@leasingteam.pl

Autor ogłoszenia

Marta Pilipowicz

Telefon: 602333294