Opiekunka Niemcy ASPERG od zaraz - Żary

Opiekunka Niemcy ASPERG od zaraz

Miasto: Ogłoszenia Żary, Region: Lubelskie

Praca dla opiekunki
Osobą wymagającą opieki jest w miarę możliwości samodzielna 88 letnia kobieta, o 50 kilogramach wagi i 170 centymetrach wzrostu. Podopieczna cierpi na demencję, nie agresywną. U kobiety występują początki Parkinsona. Podopieczna cierpi również na nadciśnienie, więc należy je mierzyć trzy razy dziennie. Starsza pani porusza się sama lub przy rollatorze, jednak potrzebuje asekuracji, gdyż ma częste zawroty głowy. Podopieczna przyjmuje dużo leków, ważne jest jednak to, aby opiekunka pilnowała, czy wszystkie zażyła. Kobieta nosi pieluchy, które trzeba zmieniać w ciągu nocy Podopieczna jest po operacji biodra i piersi. Kobieta ma rodzinę, która około raz w tygodniu przychodzi z wizytą.

Obowiązki:
pomoc we wchodzeniu i wychodzeniu z łóżka,
pomoc w pielęgnacji i zmianie ubrań,
kompleksowa opieka,
prace domowe,
zajmowanie się ogrodem,
zakupy,
organizacja czasu.

Wymagania:
- doświadczenie w opiece
- chęć do pracy
- znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym

Oferujemy:
- wyjazd na minimum 2 miesiące
- zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie lub kontrakt, (działalność, Gewerbe
- w przypadku umowy zlecenia, pełne składki od średniej krajowej
- organizację i pokrycie kosztów przejazdu
- dodatkowe ubezpieczenie prywatne
- bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie

Autor ogłoszenia

Melisa

Telefon: 721319030