Telemarketer - Żary

Telemarketer

Miasto: Ogłoszenia Żary, Region: Lubelskie

Firma doradztwa finansowego
GOLDBERG-FINANCE
Poszukuje pracownika na stanowisko:
Miejce pracy: Żary
Opis stanowiska:
 Aktywne pozyskiwanie klientów oraz ich obsługa
 Rozpoznawanie potrzeb klientów i prezentacja oferty oraz zakresu usług
 Monitorowanie trendów panujących na rynku finansowym
 Budowa wizeruneku marki na rynku lokalnym
 Dostarczanie wyników sprzedażowych
 Przygotowywanie wymaganych raportów z prowadzonej działalności sprzedażowej
Wymagania:
 Wykształcenie min. średnie
 Doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej, telemarketingu, obsłudze klienta będzie dodatkowym atutem
 Zorientowanie na potrzeby klientów z zachowaniem wysokiej jakości obsługi
 Wysoki poziom motywacji i zaangażowania w realizację zadań
 Nastawienie na osiąganie wyników
 Dobrze rozwinięte zdolności organizacyjne
 Samodzielność i kreatywność w działaniu
 Otwartość na zmiany i chęć rozwoju
 Zaawansowane umiejętności interpersonalne
 Dobra znajomość obsługi komputera (MS Office)
 Dyspozycyjność
Oferujemy:
 Zatrudnienie w opraciu o umowę zlecenie lub umowy agencyjnej
 Wynagrodzenie złożone z części stałej i prowizji
 Niezbędne narzędzia pracy
 Pełen pakiet szkoleń przygotowujący do pracy
 Pracę w prężni rozwijającej się firmie
Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie aplikacji w języku polskim (CV) na adres mailowy:
rekrutacja@goldberg-finance.pl

Wszystkim zainteresowanym kandydatom dziękujemy za zgłoszenia. Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu tylko z wybranymi kandydatami. Rozpatrywane będą wyłącznie aplikacje zawierające zezwolenie na przetwarzanie danych osobowych (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych; Dz.U. 133.833).

Telefon: 725 501 507