Stażysta - Żary

Stażysta

Miasto: Ogłoszenia Żary, Region: Lubelskie

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji Adecco S.A. - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 7000 placówek w 60 krajach.
W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2007 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 34 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Pośrednictwa Pracy (nr 364/1a oraz nr 364/1b), Agencją Doradztwa Personalnego (nr 364/2) oraz Agencją Pracy Tymczasowej (nr 364).

Dla naszego Klienta z Żar (okolice Zielonej Góry) aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko stażysta.

Wymagania jakie stawiamy Kandydatom:
•Student, najlepiej ostatnich lat studiów na kierunku technicznym,
•Umiejętność czytania rysunku technicznego,
•Znajomość programu AutoCad oraz MS Office,
•Dobra znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego, francuskiego,
•Karta uprawnień do IT,
•Mile widziane staże, praktyki w firmach produkcyjnych.

Obowiązki:
•Prowadzenie dokumentacji technicznej,
•Weryfikacja zgodności produktu z wymaganiami klienta,
•Kalkulacje kosztów,
•Uruchamianie nowych wyrobów.

Oferujemy:
•Możliwość podjęcia zatrudnienia „od zaraz”,
•Elastyczne godziny pracy ,
•Możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia doświadczenia,
•Umowę o pracę.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojej aplikacji zawierającej CV oraz list motywacyjny, oznaczonej numerem referencyjnym ST/01 na adres: Marta.Jurkowska@adecco.com , lub kontakt osobisty pod adresem:
Adecco Poland/o Legnica ul. Wjazdowa 3/1 a
Tel.76-722-32-31,76-722-32-29

Zapraszamy do rejestracji bezpośredniej na www.adecco.pl
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).

Autor ogłoszenia

Adecco Poland

Telefon: 76 722 32 31 (29)

Wyślij wiadomość
ZdjęciaZdjecia - Stażysta