Młodszy sortowacz - Żary

Młodszy sortowacz

Miasto: Ogłoszenia Żary, Region: Lubelskie

InterKadra jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną na podstawie Certyfikatu Ministra Gospodarki i Pracy do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372.
Miejsce pracy: Żary
Nr ref. MS/ Żary

CO MOŻEMY CI ZAOFEROWAĆ ?
• pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
• umowę o pracę tymczasową podpisana z InterKadra Sp. z o.o.;
• możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia zawodowego;
• praca zmianowa;
• atrakcyjne wynagrodzenie;
OBOWIĄZKI
• praca na linii montażowej;
• sortowanie oraz selekcja produktów produkcyjnych;
WYMAGANIA
• wykształcenie min. zawodowe;
• wysoka sprawność manualna;
• dokładność, dbałość o szczegóły ;
• uczciwość;
• dyspozycyjność;
• zaangażowanie i odpowiedzialność.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na podany adres mailowy z dopiskiem w tytule \"MS/Żary\" lub też o kontakt telefoniczny

InterKadra Sp. z o.o.
Ul. Uczniowska 21, Wałbrzych
(budynek Urzędu Skarbowego, I Pietro,pok.110)
Tel. 666 826 928
E-mail: praca.walbrzych@interkadra.pl

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

Autor ogłoszenia

InterKadra

Wyślij wiadomość
ZdjęciaZdjecia - Młodszy sortowacz