przedstawiciel - Żagań

przedstawiciel

Miasto: Ogłoszenia Żagań, Region: Lubelskie

Firma StriderTransBus wyłączny dystrybutor kosmetyków samochodowych nawiąże współprace z osobami prowadzącymi swoją działalność gospodarczą /osobami gotowymi do jej założenia/ dysponującymi własnym środkiem transportu.
Zapewniamy:
atrakcyjne warunki prowizyjne,
wyłączność działania na powierzonym terenie,
zasady współpracy oparte o umowę handlową.
Zadania :
sprzedaż produktów do sklepów:
motoryzacyjnych,
sieci handlowych,
stacji paliw,
myjni samochodowych,
serwisów naprawczych,
stacji kontroli pojazdów.
Pozyskiwanie nowych klientów,
budowanie długofalowych relacji z klientem.
Wymagania:
prowadzenie własnej działalności gospodarczej / początki współpracy mozliwe w oparciu o umowę o dzieło/
własny środek transportu,
kreatywność,
realizacja nałożonych planów sprzedażowych,
budowanie pozytywnego wizerunku marki,
zaangażowanie.
Aplikacje prosimy przesyłać na adres biuro@stridertransbus w terminie do dnia 05-08-2012 roku.
Rozpatrywane będą oferty, które w swojej treści zawierać będą klauzurę Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz.926 z późn. zm. )