Praca dodatkowa - Żagań

Praca dodatkowa

Miasto: Ogłoszenia Żagań, Region: Lubelskie

FM GROUP jest grupą firm z branży perfumeryjnej działających w sektorze MLM (Multi-Level Marketing), której początek dała firma FM GROUP Polska, założona w 2004 roku przez Artura Trawińskiego. Firma działa obecnie w 60 krajach swiata.
Wymagania :

Musisz mieć ukończone 18 lat !

Opis stanowiska

* Poszukujemy młodych i dynamicznych osób do podjęcia współpracy !
* Firma FM Group zajmuje się sprzedażą perfum, kosmetyków, chemią gospodarczą, make up, SPA oraz telefonią komórkową.
* W ofercie mamy zamienniki oryginalnych perfum, balsamy, żele w bardzo atrakcyjnych cenach
* Praca polega na bezpośredniej sprzedaży produktów.
* Dodam że rejestracja jest DARMOWA i trwa dosłownie chwilkę
* Nie ma się nic do stracenia ale warto spróbować i przy okazji mieć dla siebie taniej produkty FM Group oraz niezłe źródło dochodów

Oferujemy :

* Wysokie wynagrodzenie !
* Swobodne działania !
* Elastyczny czas pracy !

ZAPRASZAM!
Dołącz do naszego zespołu.
Czekamy właśnie na Ciebie!
Oto namiary by się ze mną skontaktować

GG 3585973
tel. 508 354 412

Autor ogłoszenia

Telefon: 508 354 412