Magister farmacji - do apteki w Świebodzinie - Świebodzin

Magister farmacji - do apteki w Świebodzinie

Miasto: Ogłoszenia Świebodzin, Region: Lubelskie

PRAFARM - Biuro Rekrutacji Farmaceutów, wpisany jest do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3590.
Obecnie dla naszego Klienta - apteki w Zielonej Górze poszukujemy Magistra farmacji.

Opis stanowiska:
• Apteka zlokalizowana w miejscu o dużej przepustowości pacjentów
• Receptura, program KS-apteka (windows), 2 stanowiska ekspedycyjne
• Zmianowy czas pracy
• Zatrudnienie na pełen etat

Wymagania od kandydata:
• Ukończony staż
• Zaangażowanie
• Dobra organizacja pracy

Pracodawca oferuje:
• Umowę o Pracę
• Atrakcyjne wynagrodzenie
• Wysoki dodatek mieszkaniowy
• Możliwość szkoleń podnoszących kwalifikacje

Uwagi:
• Aplikacje do oferty oraz kontakt wyłącznie za pośrednictwem PRAFARM
• Kandydaci PRAFARM otrzymują preferencyjne warunki i pełne wsparcie ze strony naszego biura, podczas procesu rekrutacyjnego

Autor ogłoszenia

Krzysztof Wronowski

Telefon: 505 056 165