Kierownik Warsztatu Samochodowego / Świebodzin - Świebodzin

Kierownik Warsztatu Samochodowego / Świebodzin

Miasto: Ogłoszenia Świebodzin, Region: Lubelskie

Dla naszego Klienta, autoryzowanego serwisu samochodowego zajmującego czołowe miejsce wśród firm w swojej branży w Polsce poszukujemy osoby na stanowisko:
Kierownika Warsztatu Samochodowego
miasto:
Świebodzin

OPIS STANOWISKA:
• Do podstawowych zadań Kierownika Warsztatu Samochodowego należy: kierowanie podległym zespołem mechaników oraz całym działem serwisowym oraz zamawianie i wydawanie części zamiennych

ZAPEWNIAMY:
• Pracę w firmie z ugruntowaną pozycja na rynku
• Umowę o pracę
• Samodzielność w podejmowaniu decyzji
• Bardzo dobre warunki finansowe
• Profesjonalne szkolenia wdrożeniowe i produktowe
• Niezbędne narzędzia do wykonywania pracy
• Pełne wsparcie firmy w całym okresie pracy

OCZEKUJEMY:
• Minimum roczne doświadczenie w kierowaniu zespołem
• Minimum 5 letnie doświadczenie zawodowe
• Wykształcenie minimum średnie (wykształcenie wyższe technicznie będzie dodatkowym atutem)
• Umiejętności wyznaczania celów strategicznych
• Dynamizm w działaniu
• Znajomość obsługi komputera
• Prawo jazdy – kat. B

Jeśli potrafisz pracować z ludźmi, dawać im przykład i być liderem przyślij CV oraz List Motywacyjny na adres:

basia@aboutyou.pl
z podaniem odpowiedniego nr referencyjnego:

Do CV i Listu Motywacyjnego prosimy dołączyć niniejszą klauzulę:

\"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych, Dz. Ustaw nr 133 poz. 883).\"

Autor ogłoszenia

About You

Telefon: 586614969

ZdjęciaZdjecia - Kierownik Warsztatu Samochodowego / Świebodzin