Kierownik sklepu RTV AGD w Sulechowie - Sulechów

Kierownik sklepu RTV AGD w Sulechowie

Miasto: Ogłoszenia Sulechów, Region: Lubelskie

Sklep RTV AGD w Sulechowie poszukuje Kierownika

Opis stanowiska:
- efektywne zarządzanie sklepem (4-5 pracowników)
- realizacja celów sprzedażowych
- budowanie pozytywnego wizerunku firmy

Od kandydatów oczekujemy:
- doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
- umiejętności skutecznego kierowania zespołem ludzi - planowanie, motywowanie i podnoszenie kwalifikacji sprzedawców
- wysokich umiejętności sprzedażowych
- organizacji pracy własnej i personelu
- odpowiedzialności, uczciwości i lojalności
- wysokiej kultury osobistej

Mile widziane osoby po 30 roku życia.

Oferujemy:
- stabilizację i bezpieczeństwo w ramach umowy o pracę (po okresie próbnym)
- stałe wynagrodzenie i atrakcyjny system premiowy
- szereg profesjonalnych szkoleń zawodowych i rozwojowych

Oferty można przesyłać na adres: sklepy.rtv.agd@gmail.com z dopiskiem: Kierownik Sulechów