Sprzedawca - Kasjer - Sulechów

Sprzedawca - Kasjer

Miasto: Ogłoszenia Sulechów, Region: Lubelskie

Piekarnia ,,Bagietka’’ w Sulechowie poszukuje kobiet ( które zakończyły już swoją edukację) do pracy na stanowisko Sprzedawca- Kasjer .

Zakres obowiązków :
- organizowanie zaopatrzenia i przyjmowanie dostaw towarów,
- sprawdzanie towarów pod względem ilościowym i jakościowym,
- wyeksponowanie towarów do sprzedaży,
- informowanie nabywcy o walorach sprzedawanych produktów;
- pomoc nabywcy przy wyborze produktu;
- inkasowanie należności za sprzedane produkty;
- dbanie o czystość i estetykę miejsca sprzedaży;
- przyjmowanie i rejestrowanie zamówień na towary,
- przestrzeganie warunków sanitarnych sprzedaży,
- budowanie pozytywnego wizerunku firmy.

Wymagania :
- umiejętność pracy w zespole,
- wysoka kultura osobista, uczciwość,
- komunikatywność,
- dyspozycyjność,
- mile widziane doświadczenie w handlu i znajomość obsługi kasy fiskalnej.

Oferujemy :
- atrakcyjne wynagrodzenie,
- stałą stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie CV na adres :
bagietka.rekrutacja@gmail.com z dopiskiem ,, CV - SULECHÓW’’

Czas naboru : 15 - 18 marca 2011 r.