Opiekunka dzieci w żłobkach, przedszkolach – Niemcy. - Strzelce Krajeńskie

Opiekunka dzieci w żłobkach, przedszkolach – Niemcy.

Miasto: Ogłoszenia Strzelce Krajeńskie, Region: Lubelskie

Poszukujemy osób zainteresowanych podjęciem pracy w Niemczech jako:
Opiekunka dzieci w żłobkach, przedszkolach

Opis stanowiska:
• Opieka nad dziećmi w wieku od 0 do 3 lat
• Organizacja dnia dzieci, zabawy, spacery oraz zajęcia edukacyjne

Wymagania:
• Wykształcenie wyższe w jednym z kierunków:
- Pedagogika opiekuńczo – wychowawcza
- Pedagogika resocjalizacyjna
- Pedagogika socjalno- wychowawcza
- Nauczanie wczesnoszkolne
- Psychopedagogika, pedagogika specjalna, pedagogika głuchoniemych
- Pedagogika terapeutyczna
- Pedagogika przedszkolna

• Dobra znajomość języka niemieckiego
• Czułość, cierpliwość, umiejętność pracy z dziećmi

Oferujemy:
• Stałe zatrudnienie na warunkach niemieckich z pełnym ubezpieczeniem, prawo do urlopu
• Wysokie wynagrodzenie
• Zorganizowanie pierwszego zakwaterowania

Dokumenty (CV w języku niemieckim oraz kopię dyplomu) można przesyłać na adres:
opieka@praca-efekt.pl

Wraz z klauzulą: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. Nr 101 z 2002 r., poz. 926 z późn. zm.)

Kontakt:
Agencja Zatrudnienia EFEKT
Anita Bracik
tel. 669 361 072

Sprawdź nas!
www.praca-efekt.pl

Autor ogłoszenia

Agencja Zatrudnienia Efekt

Telefon: 95 739 7999

ZdjęciaZdjecia - Opiekunka dzieci w żłobkach, przedszkolach – Niemcy.