Kierownik Grupy - Słubice

Kierownik Grupy

Miasto: Ogłoszenia Słubice, Region: Lubelskie

INSTORE SOLUTIONS SERVICES POLSKA SP. Z O.O. – Agencja Pracy Tymczasowej, poszukuje ambitnych i zorientowanych na rozwój kandydatów na stanowisko:

Koordynator Grupy
Numer referencyjny: Wuster/KI/N

Miejsce pracy: Niemcy

Zadania na stanowisku:
• Zarządzanie zespołem pracowników
• Szkolenie pracowników
• Opieka nad sprawami formalnymi projektu na terenie Niemiec
• kontakt z centralą firmy w Polsce

Wymagania na stanowisku:
• Wykształcenie min. średnie
• Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego w mowie
• Doświadczenie w zarządzaniu zespołem pracowników
• Bardzo dobra umiejętność planowania i organizowania pracy własnej i podległego zespołu
• Wysokie umiejętności interpersonalne
• Umiejętność obsługi komputera
• Prawo jazdy kat. B
• Dyspozycyjność i gotowość do pracy w trybie zmianowym na terenie Niemiec
• Miejsce stałego zamieszkania w okolicach Słubic

Wybranym kandydatom oferujemy:
• stabilne warunki zatrudnienia
• możliwość rozwoju zawodowego
• atrakcyjne wynagrodzenie

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych wraz z numerem referencyjnym na adres: rekrutacja@issp.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o ochronie danych osobowych Dz.U Nr 133 poz. 883)”.
Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi na wybrane oferty

Autor ogłoszenia

ISSP