Pracownik Produkcji - Słubice

Pracownik Produkcji

Miasto: Ogłoszenia Słubice, Region: Lubelskie

Numer referencyjny: Wuster/N/Słubice

Miejsce pracy: Polska/Niemcy

Zadania na stanowisku:
• Praca przy produkcji na terenie Niemiec

Wymagania na stanowisku:
• Wykształcenie zawodowe, średnie lub wyżej
• Osoba zarejestrowana w Urzędzie Pracy jako bezrobotna przez conajmniej 30 dni przed rozpoczęciem pracy, lub
• Osoba prowadząca działalność gospodarczą, lub
• Osoba ubezpieczona w KRUS, lub
• Osoba o statusie studenta z ubezpieczeniem zdrowotnym
• Dyspozycyjność i gotowość do pracy również w godz. nocnych
• Niekaralność
• Umiejętność pracy w zespole
• Miejsce zamieszkania w oklicach Słubic

Wybranym kandydatom oferujemy:
• stabilne warunki zatrudnienia
• bezpłatne zakwaterowanie oraz pełne wyżywienie na miejscu
• dojazd do i z miejsca pracy oraz transport na terenie Niemiec
• atrakcyjne wynagrodzenie godzinowe

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych wraz z numerem referencyjnym na adres: rekrutacja@issp.pl

Autor ogłoszenia

ISSP