Kierownik Sklepu/ Zastępca Kierownika Sklepu: Skwierzyna - Skwierzyna

Kierownik Sklepu/ Zastępca Kierownika Sklepu: Skwierzyna

Miasto: Ogłoszenia Skwierzyna, Region: Lubelskie

Kierownik oraz Zastępca Kierownika sklepu- Skwierzyna
Rodzaj pracy: Pełny etat
Rodzaj umowy: Na czas określony
Czas trwania umowy:
Liczba wakatów: 2
Minimalne doświadczenie: mniej niż 1 rok
Wykształcenie Średnie zawodowe
Branża: Oferty pracy na Sprzedaż detaliczna / Handel

Opis stanowiska pracy
Do obowiązków zatrudnionej osoby będzie należało:
- zarządzanie podległymi pracownikami sklepu;
- zarządzanie zasobami magazynowymi;
- realizacja planów sprzedażowych firmy;
- realizacja bieżących zadań
Oferujemy:
- umowę o pracę;
- stałą pracę w miłej i przyjaznej atmosferze w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
- możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego
Wymagania
- wykształcenie min. średnie;
- doświadczenie na podobnym stanowisku pracy w branży spożywczej;
- aktualna książeczka sanepidowska;
- wysoka kultura osobista;
- odpowiedzialność;
- umiejętność szybkiego podejmowania decyzji;
- umiejętność pracy pod presją czasu;
- umiejętność obsługi komputera

Zainteresowane osoby proszę o wysyłanie CV na adres: m.pilipowicz@leasingteam.pl w tytule wiadomości umieszczając opis stanowiska oraz miejscowość
tel.: 602-333-294

Wymagamy:
- aktualnej książeczki sanepidowskiej
- wykształcenie min. zawodowe
- punktualności i sumienności

Oferujemy:
- umowę o pracę
- zdobycie cennego doświadczenia zawodowego
- pracę w miłej i przyjaznej atmosferze

Autor ogłoszenia

Leasingteam sp. z o.o.

Telefon: 602333294