OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO - Nowa Sól

OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO

Miasto: Ogłoszenia Nowa Sól, Region: Lubelskie

Reuss-Seifert jest firmą z kapitałem niemieckim, liderem w dziedzinie produkcji akcesoriów budowlanych z ponad 100 letnią tradycją na rynku. Innowacyjne, ekonomicznie i praktycznie rozwiązania pozwoliły osiągnąć firmie status dostawcy artykułów dla przemysłu budowlanego na międzynarodową skalę.

Główna siedziba znajduje się obecnie w Niemczech, a nowy zakład produkcyjny powstanie w 2017 roku w Nowej Soli. Firma zatrudni około 250 pracowników do produkcji tworzyw sztucznych z plastiku, metalu, betonu i innych akcesoriów budowlanych.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Wymagania:
- doświadczenie na stanowisku operatora wózka widłowego – co najmniej 2 lata,
- aktualne uprawnienia na wózek widłowy (I WJO lub II WJO),
- udokumentowane doświadczenie w pracy na wózkach widłowych wysokiego składowania lub z ładowaniem czołowym i bocznym,
- doświadczenie w załadunku samochodów ciężarowych wys.(5m-8m).

Obowiązki:
-pakowanie i załadunek towaru na ciężarówki,
- rozładunek materiałów i wyrobów z pojazdów przychodzących oraz układanie ich na wyznaczonych miejscach,
- przygotowywanie materiałów niezbędnych do pakowania,
- wsparcie utrzymania porządku i bezpieczeństwa,
- uczestniczenie w szkoleniach z zakresu bezpieczeństwa na polecenie pracodawcy,

Wymagane kompetencje:
- Punktualność.
- Umiejętność pracy w zespole.
- Komunikatywność.

Oferujemy:
- Stabilne zatrudnienie - umowa o pracę.
- Przyjazne środowisko pracy.
- Szkolenia stanowiskowe.

Wszystkie osoby zainteresowane ofertą zapraszamy do aplikowania: rekrutacja@reuss-seifert.de

Autor ogłoszenia

REUSS-SEIFERT PRODUCTION

Telefon: 691 691 861

Wyślij wiadomość
ZdjęciaZdjecia - OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO