ŚLUSARZ NARZĘDZIOWY - Nowa Sól

ŚLUSARZ NARZĘDZIOWY

Miasto: Ogłoszenia Nowa Sól, Region: Lubelskie

Funkcjonujemy w branży od 1906 roku i działamy globalnie. Jesteśmy jednym z trzech
największych dostawców komponentów budowlanych na rynku niemieckim. W 2017 roku
zdecydowaliśmy się przenieść swoje linie produkcyjne do Polski. Fabrykę umiejscowiliśmy w Nowej
Soli. Przygotowaliśmy ponad 200 miejsc pracy, na stanowiskach każdego szczebla.
Z przyjemnością powiększymy Nasz zespół o osobę zatrudnioną na stanowisku:

Miejsce pracy: Nowa Sól

Obowiązki na stanowisku:
•Konfiguracja i obsługa maszyn manualnych oraz sterowanych numerycznie (CNC)
•Monitorowanie maszyn
•Praca ze szkicami, rysunkiem technicznym
•Frezowanie, cięcie, wiercenie, szlifowanie, polerowanie
•Sprawdzanie wymiarów i kształtów, wykrywanie defektów

Wymagania:
•Wykształcenie średnie techniczne lub zawodowe
•Doświadczenie na stanowisku ślusarza narzędziowego (preferowane osoby z doświadczeniem w
naprawie i konserwacji form wtryskowych)
•Doświadczenie w tłoczeniu, frezowaniu, cięciu, dłutowaniu
•Doświadczenie z programowaniem Heindenhain i DIN będzie atutem
•Przestrzeganie zasad BHP
•Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego będzie atutem

Firma oferuje:
•Możliwość rozwoju zawodowego
•Bycie szanowanym członkiem zespołu - dla Nas każdy jest ważny!
•Stabilność i bezpieczeństwo zatrudnienia w ramach umowy o pracę
•Pracę w międzynarodowej firmie, gwarantującej możliwości rozwoju
•Realny wpływ na kształtowanie struktur firmy oraz możliwość wdrażania własnych pomysłów w
projekcie greenfield.
•Wsparcie w zakresie relokacji.

Wszystkie osoby zainteresowane ofertą zapraszamy do przesyłania CV na adres: rekrutacja@reuss-
seifert.de
W temacie wiadomości proszę wpisać nazwę stanowiska, na które Państwo aplikują.

Kontakt telefoniczny: Paulina 501 325 128

*Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Autor ogłoszenia

REUSS-SEIFERT PRODUCTION

Telefon: 501 325 128

Wyślij wiadomość
ZdjęciaZdjecia - ŚLUSARZ NARZĘDZIOWY