LIDER ZMIANY - Nowa Sól

LIDER ZMIANY

Miasto: Ogłoszenia Nowa Sól, Region: Lubelskie

Miejsce pracy: Nowa Sól

Obowiązki na stanowisku:
* Ustalanie dziennych, tygodniowych, miesięcznych celów dla pracowników
* Przygotowywanie harmonogramów pracy dla operatorów i ustawiaczy maszyn
* Delegowanie i nadzorowanie pracy podległych pracowników
* Raportowanie wyników pracy
* Nadzór nad harmonogramem konserwacji maszyn
* Analizowanie problemów produkcyjnych związanych z wydajnością oraz proponowaniem rozwiązań i usprawnień
* Nadzór nad jakością produkowanych wyrobów
* Optymalizacja maszyn
* Szkolenie nowych pracowników
* Przestrzeganie i egzekwowanie przestrzegania zasad bezpieczeństwa pracy
* Planowanie i koordynacja zmian, urlopów pracowników

Wymagania:
* Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w zakładzie produkcyjnym
* Dobra znajomość pakietu MS Office (Word, Excel), Outlook
* Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego będzie atutem
* Posiadanie zdolności organizacyjnych, interpersonalnych, przywódczych
* Dobrze rozwinięte umiejętności komunikacyjne, analityczne
* Gotowość do wyjazdu na kilkutygodniowe szkolenie do Niemiec
* Gotowość do pracy w systemie zmianowym

Firma oferuje:
* Możliwość zdobycia doświadczenia i rozwój
* Stabilność i bezpieczeństwo zatrudnienia w ramach umowy o pracę
* Pracę w międzynarodowej firmie gwarantującej możliwości rozwoju

ZAPRASZAMY DO APLIKOWANIA
Tel: 501-325-128
E-mail: rekrutacja@reuss-seifert.de

Autor ogłoszenia

REUSS-SEIFERT PRODUCTION

Telefon: 501 325 128

Wyślij wiadomość
ZdjęciaZdjecia - LIDER ZMIANY