Zatrudnie Konserwatora - Nowa Sól

Zatrudnie Konserwatora

Miasto: Ogłoszenia Nowa Sól, Region: Lubelskie

Opis stanowiska:
Firma z Nowej Soli poszukuje kandydatów na stanowisko konserwatora. Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za wykonywanie zleceń dotyczących naprawy i obsługi maszyn produkcyjnych, urządzeń pomocniczych a także konserwacje i naprawę urządzeń.

Wymagania:
• Wykształcenie średnie/ techniczne/ zawodowe (mechaniczne, elektryczne)
• Doświadczenie zawodowe
• Dobra organizacja pracy
• Umiejętność obsługi komputera
• Umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną maszynową
• Zaangażowanie w wykonywane zadania
• Mile widziane uprawnienia elektryczne
• Umiejętność współpracy w zespole
• Dyspozycyjność

Oferujemy:
• Pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
• Atrakcyjne wynagrodzenie powyżej 1900 zł
• Premie uznaniowe za efektywność pracy
• Telefon służbowy
• Pracę na jedną zmianę
• Pracę w przyjaznym, otwartym zespole

CV wraz z listem motywacyjnym proszę przesyłać na adres olgajob2011@wp.pl z dopiskiem „Konserwator”

Proszę o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)

Autor ogłoszenia

Telefon: 663333000