Miesięczne zastępstwo okolice Kassel - Krosno Odrzańskie

Miesięczne zastępstwo okolice Kassel

Miasto: Ogłoszenia Krosno Odrzańskie, Region: Lubelskie

Jedna z wielu naszych ofert:
ZASTĘPSTWO NA 1 m – c DLA PANI Z KOMUNIKATYWNYM JĘZYKIEM NIEMIECKIM
Data rozpoczęcia: 5/6 lipiec; Vellmar okolice Kassel
Wynagrodzenie zależy od doświadczenia i znajomości języka niemieckiego.
Potrzebna opieka dla Panią:
- centrum miasta, dom 1 - rodzinny, do sklepu poniżej 15 min; mieszka sama.

CHOROBY/DOLEGLIWOŚCI PANI:
- Pani ma 89 lat, waży 78 kg i ma 160 cm wzrostu
- zaburzenia rytmu serca,
- artroza – choroba zwyrodnieniowa stawów,
- częściowe problemy ze słuchem i wzrokiem,
- porusza się na wózku inwalidzkim – pomoc przy transferze.

OBOWIĄZKI PRZY PANI:
- pomoc przy kąpieli i przebieraniu,
- zmiana pieluchomajtek i wkładek,
- domowe obowiązki.

Pani nie ma problemów ze snem i spożywaniem posiłków. Pomoce w domu: podnośnik do transferu, deska na toaletę, krzesłko toaletowe, specjalne łóżko. Pani jest osobą ciepłą i wdzięczną, kocha przyrodę, stara się być samodzielna.
Dla Pani opiekunki jest TV, internet (stałe łącze) oraz własna łazienka.

Poszukujemy kandydatki
- z komunikatywną znajomością języka niemieckiego,
- nie palącą,
- z doświadczeniem w opiece nad osobą starszą bądź chorą,
- odpowiedzialnych, z dużą empatią, o miłym usposobieniu,
- dodatkowym atutem będzie certyfikat opiekuna lub wykształcenie pielęgniarskie,
- mile widziane referencje oraz prawo jazdy.

Kandydatom oferujemy:
- gwarancja terminowych i szybkich wypłat
- legalną pracę (A1), szybkie i elastyczne wyjazdy
- odprowadzane składki ZUS oraz kartę EKUZ
- wypłata w Euro lub PLN (zależy od opiekunki)
- bezpłatny wyjazd, zakwaterowanie i wyżywienie
- wsparcie koordynatora w czasie pobytu w Niemczech

Nie pobieramy żadnych opłat!!!

Zainteresowane panie prosimy o kontakt pod numerem Tel +48 12 357 36 30 oraz +48 739 422 076 od Pn - Pt 9:00 - 15:30. Można także wypełnić zgłoszenie na naszej stronie internetowej: www.progressio24.pl
Jeśli chcesz być w gronie najlepszych - nie zwlekaj już dziś:
Prześlij informację o swoim doświadczeniu w opiece i znajomości języka niemieckiego na adres mailowy: rekrutacja(at)progressio24.pl

Odpowiadamy na każde zgłoszenie jakie do Nas przyjdzie.

Autor ogłoszenia

progressio24

Telefon: +48 739 422 076

Wyślij wiadomość
ZdjęciaZdjecia - Miesięczne zastępstwo okolice Kassel