ELEKTRYK PRZEMYSŁOWY/ UTRZYMANIA RUCHU – NIEMCY - Kostrzyn nad Odrą

ELEKTRYK PRZEMYSŁOWY/ UTRZYMANIA RUCHU – NIEMCY

Miasto: Ogłoszenia Kostrzyn nad Odrą, Region: Lubelskie

STAŁA PRACA W NIEMCZECH
Dla niemieckiego pracodawcy, lidera w branży produkcji roślin ozdobnych, poszukujemy osoby zainteresowanej podjęciem pracy w Niemczech na stanowisku:
Elektryk przemysłowy/ Elektryk Utrzymania Ruchu

Zakres obowiązków:
- Instalacje przemysłowe
- Zarządzanie grupą podległych pracowników
- Naprawa i konserwacja urządzeń i maszyn
- Zakup materiałów przemysłowych

Wymagania:
• Dobra znajomość języka niemieckiego
• Wykształcenie kierunkowe lub pokrewne oraz kilkuletnie doświadczenie w zawodzie
• Dobra znajomość pakietu MS Office
• Prawo jazdy oraz samochód
• Doświadczenie w zarządzaniu podległym personelem (mile widziane)
• Dyspozycyjność, odpowiedzialność, kreatywność, zdyscyplinowanie

Pracodawca oferuje:
• Stałe zatrudnienie na warunkach niemieckich z pełnym ubezpieczeniem oraz wszystkimi świadczeniami, również prawo do urlopu
• Umowa zawarta bezpośrednio z pracodawcą niemieckim, bez pośredników
• Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku oraz podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych

Osoby zainteresowane mogą przesłać swoje aplikacje (CV w języku niemieckim wraz ze zdjęciem) na adres mailowy:
elektryk@praca-efekt.pl

W tytule maila wpisując Elektryk Przemysłowy

Wraz z klauzulą: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. Nr 101 z 2002 r., poz. 926 z późn. zm.)

Kontakt:
Agencja Zatrudnienia EFEKT
ul. Wyzwolenia 4
66-500 Strzelce Krajeńskie
Tel. 95 739 7999

Autor ogłoszenia

Agencja Zatrudnienia Efekt

Telefon: 957397999

ZdjęciaZdjecia - ELEKTRYK PRZEMYSŁOWY/ UTRZYMANIA RUCHU – NIEMCY