\"Osoba do obsługi poczty e-mial\" - Kostrzyn nad Odrą

\"Osoba do obsługi poczty e-mial\"

Miasto: Ogłoszenia Kostrzyn nad Odrą, Region: Lubelskie

Firma Labeo_red poszukuje kandydatów na stanowisko:

Menager poczty e-mail

Zarządzający Systemem Web zatrudni osoby w pełnym lub niepełnym wymiarze czasu do pracy w domu (komputerowy marketing Internetowy). Jeśli posiadasz komputer i doświadczenie w środowisku Internetowym, pomożemy Tobie zarobić. W celu uzyskania pełnych szczegółów skontaktuj się z: Labeo_red@o2.pl
Wymagania :
Komputer z dostępem do Internetu
Znajomość pakietu MS Office (MS Word, Excel)
Motywacja i chęć samorealizacji
Opis stanowiska
Praca przy komputerze, zarządzanie poczty e-mail na potrzeby firmy w pełnym lub niepełnym wymiarze czasu
Oferujemy :
Wysokie zarobki
Komfortowa praca w zaciszu własnego domu
Przeszkolenie on-line
Możliwość ustalenia własnego czasu i planu pracy
Dodatkowe informacje:
Zgłoszenia proszę wysyłać na adres: labeo_red@o2.pl
W temacie proszę o wpisanie: Zl-22/6
Kontakt :
List motywacyjny oraz życiorys prosimy przesłać używając opcji Wyślij CV.
W przesłanych dokumentach prosimy zawrzeć następującą klauzulę: Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 r. o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. nr 133 poz. 883).

Autor ogłoszenia

Labeo