Pracownik hali sprzedażowej (Kostrzyn nad Odrą) - Kostrzyn nad Odrą

Pracownik hali sprzedażowej (Kostrzyn nad Odrą)

Miasto: Ogłoszenia Kostrzyn nad Odrą, Region: Lubelskie

InterKadra jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną na podstawie Certyfikatu Ministra Gospodarki i Pracy do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372.

PRACOWNIK HALI SPRZEDAŻOWEJ
Miejsce pracy: Kostrzyn nad Odrą
nr ref. PH/Kostrzyn

CO MOŻEMY CI ZAOFEROWAĆ?
• pracę w markecie na terenie Kostrzyna nad Odrą
• elastyczny grafik pracy
• zatrudnienie w ramach umowy zlecenia
• stawka godzinowa

OBOWIĄZKI
• przebudowa alei sprzedażowych
• wykładanie towaru według harmonogramu

WYMAGANIA
• aktualna książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych
• odpowiedzialność i dokładność
• dyspozycyjność
• mile widziane osoby uczące się

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na podany adres mailowy z dopiskiem w tytule \"PH/Kostrzyn\"
E-mail: praca.lubuskie@interkadra.pl
Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

Prosimy także o dopisanie w CV następującej klauzuli: \"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm.\"

Autor ogłoszenia

InterKadra Sp. z o.o.

ZdjęciaZdjecia - Pracownik hali sprzedażowej (Kostrzyn nad Odrą)