Praca przy inwentaryzacji na terenie Niemiec!!! - Gorzów Wielkopolski

Praca przy inwentaryzacji na terenie Niemiec!!!

Miasto: Ogłoszenia Gorzów Wielkopolski, Region: Lubelskie

Pracownik inwentaryzacji
Numer referencyjny: I/D/Gorzów Wielkopolski

Miejsce pracy: Niemcy
Termin: Praca od 02.11.2009

Zadania na stanowisku:
• Liczenie towarów w sklepach sieci handlowych.
• Obsługa urządzeń do skanowania towarów.

Wymagania na stanowisku:
• Umiejętność obsługi komputera
• Dyspozycyjność i gotowość do pracy w godz. nocnych oraz do częstych wyjazdów.
• Dyspozycyjność w wybranych turnusach wyjazdowych:
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie
Imię, nazwisko, miejscowość, wiek, telefon na adres: magdalena.piwinska@issp.pl

Maile proszę tytułować I/D/Gorzów Wielkopolski

Turnus 3 – od 02.11 do 19.11
Turnus 4 – od 22.11 do 08.12

Wybranym kandydatom oferujemy:
• Umowa zlecenie lub o dzieło.
• Zagwarantowany transport oraz nocleg ze śniadaniem i obiadem.
• Wynagrodzenie 130 PLN brutto za każdą inwentaryzację (wynagrodzenie łączne do 2700 zł brutto miesięcznie),
• Możliwość rozwoju zawodowego.

ZdjęciaZdjecia - Praca przy inwentaryzacji na terenie Niemiec!!!