Kierowca C+E (okolice Lipska) Niemcy - Gorzów Wielkopolski

Kierowca C+E (okolice Lipska) Niemcy

Miasto: Ogłoszenia Gorzów Wielkopolski, Region: Lubelskie

ID: O-8-A

Praca w Niemczech (okolice Lipska) na stanowisku:

Kierowca C+E

Praca w renomowanej firmie mającej swoją siedzibę niedaleko Lipska zajmującej się transportem krajowym oraz międzynarodowym

Wymagania:
• Język niemiecki na poziomie komunikatywnym
• Kilkuletnie doświadczenie jazdy w transporcie krajowym lub międzynarodowym
• Mile widziane doświadczenie przy przewozie kontenerów
• Własny samochód oraz prawo jazdy B w celu dojazdu do siedziby firmy

Zadania:
• Transport towarów na terenie Niemiec jak również do krajów sąsiadujących
• Załadunek oraz wyładunek towarów
• Konserwacja pojazdu

Oferowana:
• Praca na pełen etat, możliwa praca w nadgodzinach
• Umowa na okres próbny 6 miesięcy z możliwością przedłużenia na czas nieokreślony
• Zarobki 1550 EUR-1800 EUR netto w przypadku bezkolizyjnej jazdy

Uwaga:
Potencjalni kandydaci wyjadą do siedziby pracodawcy na kilkudniowe zapoznanie się z firmą oraz wezmą udział w krótkim praktycznym przeszkoleniu z innym niemieckim kierowcą.

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt z:
HR Job Assistant
Certyfikat nr 6859
i przesłanie CV na adres E-mail: rejch@hrja.pl
Tel. (95)7-351-356

Telefon: +48 (95)7351 356

Wyślij wiadomość
ZdjęciaZdjecia - Kierowca C+E (okolice Lipska) Niemcy