Kierowca C+E (okolice Drezna) Niemcy - Gorzów Wielkopolski

Kierowca C+E (okolice Drezna) Niemcy

Miasto: Ogłoszenia Gorzów Wielkopolski, Region: Lubelskie

ID: O-10-C

Praca w Niemczech (okolice Drezna) na stanowisku:

Kierowca C+E

Praca w renomowanej firmie mającej swoją siedzibę niedaleko Drezna zajmującej się transportem krajowym oraz międzynarodowym

Wymagania:
- Język niemiecki na poziomie komunikatywnym
- Kilkuletnie doświadczenie jazdy w transporcie krajowym lub międzynarodowym
- Wymagane doświadczenie związane z pracą na wywrotkach lub walking - floor
- Własny samochód oraz prawo jazdy B w celu dojazdu do siedziby firmy
- Karta kierowcy do cyfrowych tachografów

Zadania:
- Transport materiałów sypkich na terenie Niemiec jak również do krajów sąsiadujących
- Załadunek oraz wyładunek towarów
- Konserwacja pojazdu

Oferowana:
- Umowa na okres próbny 6 miesięcy z możliwością przedłużenia na czas nieokreślony
- Zarobki początkowe: 1100 EUR brutto podstawy + ok. 450 EUR dodatków(diety)
- Praca na samochodach marki Mercedes, MAN

Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie CV na adres:
piotrowska@hrja.pl

Zapraszamy również do zapoznania się z resztą ofert, które znajdą Państwo na naszej stronie internetowej.
www.hrja.pl
Certyfikat nr 6859
Tel. (95)7-351-356

Autor ogłoszenia

HR Job Assistant

Telefon: +48 (95)7351 356

Wyślij wiadomość
ZdjęciaZdjecia - Kierowca C+E (okolice Drezna) Niemcy