Kierowca C+E (okolice Penkow) Niemcy - Gorzów Wielkopolski

Kierowca C+E (okolice Penkow) Niemcy

Miasto: Ogłoszenia Gorzów Wielkopolski, Region: Lubelskie

ID: O-24-C

Praca w Niemczech (okolice Penkow) na stanowisku:
Kierowca C+E

Praca w renomowanej firmie mającej swoją siedzibę w okolicy Penkow zajmującej się transportem krajowym

Wymagania:

- Język niemiecki na poziomie komunikatywnym (w mowie i w piśmie)
- 3-letnie doświadczenie w jeździe zestawem Jumbo (kontenery BDF)
- Uprawnienia ADR, cyfrowa karta kierowcy

Zadania:

- Transport towarów na terenie Niemiec
- Załadunek oraz wyładunek towarów
- Konserwacja pojazdu

Oferowana:

- Praca na pełen etat
- Umowa na okres jednego roku z możliwością przedłużenia na czas nieokreślony
- Zarobki: 1176 EUR brutto podstawy + diety (24 EUR/dzień w przypadku ponad 12-godzinnego czasu pracy + dodatkowo 1,50 EUR za każdą godzinę jazdy między 22:00 a 6:00 rano )
- czas pracy 45 godzin tygodniowo
- system pracy 3+1, 2+1 lub inny w zależności od preferencji kandydata

Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie CV wraz z podanym ID oferty na adres:
piotrowska@hrja.pl

Zapraszamy również do zapoznania się z resztą ofert, które znajdą Państwo na naszej stronie internetowej.

HR Job Assistant
www.hrja.pl
Certyfikat nr 6859
Tel. (95)7-351-356

Telefon: +48 (95)7351 356

Wyślij wiadomość
ZdjęciaZdjecia - Kierowca C+E (okolice Penkow) Niemcy