Elektryk, Instalator sanitarny – Stocznia, Niemcy. - Gorzów Wielkopolski

Elektryk, Instalator sanitarny – Stocznia, Niemcy.

Miasto: Ogłoszenia Gorzów Wielkopolski, Region: Lubelskie

Poszukujemy osób zainteresowanych podjęciem pracy w Niemczech na stanowisku:
Elektryk, Instalator sanitarny

Miejsce pracy: Niedersachsen

Stała praca w jednym miejscu na dłuższy okres czasu.
Zakres obowiązków:
Montaż i podłączanie kabin sanitarnych

Wymagania:
- Wyksztalcenie kierunkowe lub pokrewne
- Doświadczenie w zawodzie
- Komunikatywna znajomość języka niemieckiego (przynajmniej jedna osoba w grupie Elektryków i Instalatorów musi władać dobrze językiem)
- Gotowość podjęcia pracy w wyznaczonym terminie
- Absolutna niezawodność i zdolność do samodzielnej pracy

Pracodawca oferuje:
- Stałe zatrudnienie na warunkach niemieckich z pełnym ubezpieczeniem oraz wszystkimi świadczeniami, prawo do urlopu
- Dobre wynagrodzenie, możliwość nadgodzin
- Zapewnione przez pracodawcę bezpłatne zakwaterowanie i dojazd do pracy

Osoby zainteresowanie mogą składać swoje aplikacje (CV w języku niemieckim oraz kopię dokumentów potwierdzających wykształcenie i doświadczenie w zawodzie) na adres mailowy:

instalator@praca-efekt.pl

W tytule maila wpisując – Stocznia.

Kontakt:
Agencja Zatrudnienia EFEKT
ul. Wyzwolenia 4
66-500 Strzelce Krajeńskie
tel. 95 739 7999

Sprawdź nas!
www.praca-efekt.pl

Autor ogłoszenia

Agencja Zatrudnienia Efekt

Telefon: 95 739 7999

ZdjęciaZdjecia - Elektryk, Instalator sanitarny – Stocznia, Niemcy.