Zostań Doradcą Klienta w salonie muzycznym Riff! - Gorzów Wielkopolski

Zostań Doradcą Klienta w salonie muzycznym Riff!

Miasto: Ogłoszenia Gorzów Wielkopolski, Region: Lubelskie

CHPM Sp. z o.o. to firma z ponad pięćdziesięcioletnią tradycją. Należące do niej salony muzyczne Riff znajdują się w największych miastach Polski. Aktualnie na sieć Riff składa się 21 salonów oferujących pełną gamę instrumentów muzycznych.

Zostań Doradcą Klienta w salonie muzycznym Riff w Gorzowie Wielkopolskim! Nr ref. D/GW

Główne zadania:
 aktywna sprzedaż
 skuteczna obsługa klienta, budowanie długofalowych relacji z klientem
 dbanie o właściwą ekspozycję towaru oraz czystość salonu
 obsługa programu sprzedażowego, urządzeń fiskalnych, terminali kart płatniczych
 raportowanie

Spełnisz nasze oczekiwania jeśli:
 znasz branżę muzyczną i potrafisz grać na instrumentach muzycznych
 masz smykałkę do handlu
 instrumenty (szczególnie gitary) to Twoja pasja
 angażujesz się w pracę zespołową, jesteś uczciwy i dyspozycyjny
 znasz język angielski oraz obsługę komputera

Oferujemy:
 pracę w dynamicznej Firmie z branży muzycznej
 stabilne zatrudnienie na umowę o pracę
 motywacyjny system wynagrodzeń
 możliwość rozwoju zawodowego poprzez szkolenia i awanse wewnętrzne

Zgłoszenia pisemne:
 list motywacyjny + CV z obowiązkowym zaznaczeniem nr ref. D/GW w temacie maila
należy przesłać na adres: praca@riff.net.pl
 będziemy kontaktować się tylko z wybranymi kandydatami
 do dokumentów prosimy dołączyć klauzulę: \'Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych do celów rekrutacyjnych, zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.1997r. (Dz. Ust. Nr 133 poz. 883).\'

Autor ogłoszenia

Salony Muzyczne Riff