PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY, Nr ref: PH/PZ - Gorzów Wielkopolski

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY, Nr ref: PH/PZ

Miasto: Ogłoszenia Gorzów Wielkopolski, Region: Lubelskie

Polski dystrybutor wiodących produktów elektronicznych w związku z rozwojem Firmy poszukuje kandydatów na stanowisko:

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY

Teren: północno – zachodnia Polska
Preferowane osoby z okolic: Gorzowa Wielkopolskiego, Drawska Pomorskiego i Wałcza

Zakres obowiązków:
•aktywna sprzedaż produktów elektronicznych,
•tworzenie oraz utrzymywanie długofalowych relacji handlowych z Klientami,
•pozyskiwanie nowych Klientów i negocjowanie warunków sprzedaży,
•zapewnienie najlepszej ekspozycji produktów u wszystkich obsługiwanych Klientów,
•realizowanie założonych celów sprzedażowych.

Od kandydatów oczekujemy:
•minimum rocznego doświadczenia na stanowisku Przedstawiciela Handlowego,
•doświadczenia zawodowego w kontaktach z klientem,
•prawa jazdy kat. B i gotowości pracy w terenie (możliwe noclegi poza miejscem stałego zamieszkania),
•determinacji i zaangażowania w osiąganiu celów,
•łatwości nawiązywania kontaktów i rozwiniętych umiejętności negocjacji.

Oferujemy:
•pracę w Firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,
•nowoczesne narzędzia pracy,
•opiekę medyczną,
•szkolenia.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie ofert zawierających list motywacyjny i CV z zaznaczeniem nr referencyjnego: PH/PZ w temacie e-maila oraz klauzulą o ochronie danych osobowych na adres:

Firma zastrzega sobie prawo kontaktu z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dołączenie klauzuli o ochronie danych osobowych:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. Nr 133 poz. 883 z późn. zm.). Potwierdzam prawdziwość powyższych danych i zgadzam się na przetwarzanie i administrowanie moimi danymi, które podałam/em do wiadomości do celów rekrutacji pracowników. Podanie danych jest dobrowolne. Jednocześnie wyrażam zgodę na podejmowanie czynności mających na celu weryfikacje prawdziwości przekazanych przeze mnie dokumentów i informacji w nich zawartych.”