PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY nr ref: PH/PZ - Gorzów Wielkopolski

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY nr ref: PH/PZ

Miasto: Ogłoszenia Gorzów Wielkopolski, Region: Lubelskie

Polski dystrybutor wiodących produktów elektronicznych w związku z rozwojem Firmy poszukuje kandydatów na stanowisko:

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY

Teren: północno – zachodnia Polska
Preferowane osoby z okolic: Gorzowa Wielkopolskiego, Drawska Pomorskiego i Wałcza
Nr ref: PH/PZ

Zakres obowiązków:
• aktywna sprzedaż produktów elektronicznych,
• tworzenie oraz utrzymywanie długofalowych relacji handlowych z Klientami,
• pozyskiwanie nowych Klientów i negocjowanie warunków sprzedaży,
• zapewnienie najlepszej ekspozycji produktów u wszystkich obsługiwanych Klientów,
• realizowanie założonych celów sprzedażowych.
Od kandydatów oczekujemy:
• minimum rocznego doświadczenia na stanowisku Przedstawiciela Handlowego,
• doświadczenia zawodowego w kontaktach z klientem,
• prawa jazdy kat. B i gotowości pracy w terenie (możliwe noclegi poza miejscem stałego zamieszkania),
• determinacji i zaangażowania w osiąganiu celów,
• łatwości nawiązywania kontaktów i rozwiniętych umiejętności negocjacji.

Oferujemy:
• pracę w Firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,
• nowoczesne narzędzia pracy,
• opiekę medyczną,
• szkolenia.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie ofert zawierających list motywacyjny i CV z zaznaczeniem nr referencyjnego: PH/PZ w temacie e-maila oraz klauzulą o ochronie danych osobowych na adres:

Firma zastrzega sobie prawo kontaktu z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dołączenie klauzuli o ochronie danych osobowych.