Przedstawiciel Handlowy- Branża Budowlana - Gorzów Wielkopolski

Przedstawiciel Handlowy- Branża Budowlana

Miasto: Ogłoszenia Gorzów Wielkopolski, Region: Lubelskie

Profasnet Doradztwo Personalne specjalizuje się w realizacji projektów rekrutacyjnych oraz poszukiwaniach bezpośrednich na stanowiska średniego i wyższego szczebla.
Obecnie, w imieniu jednego z naszych klientów, międzynarodowego dystrybutora materiałów budowlanych, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Przedstawiciel Handlowy
Miejsce pracy: Gorzów Wielkopolski i woj. lubuskie
Numer referencyjny: PHMB/GW

Zakres obowiązków:

* inicjacja, utrzymywanie i rozwijanie relacji z klientami na podległym obszarze
* pozyskiwanie nowych klientów
* doradztwo techniczne i handlowe w zakresie materiałów budowlanych
* stały monitoring rynku inwestycji oraz działań konkurencji
* kontrola przepływu dokumentów finansowych

Profil idealnego Kandydata:

* wykształcenie średnie lub wyższe (mile widziane o profilu budowlanym)
* doświadczenie na podobnym stanowisku w branży budowlanej
* samodzielność w działaniu, zorientowanie na cel
* wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne
* prawo jazdy kat. B

Firma oferuje:

* narzędzia pracy (samochód oraz telefon) oraz atrakcyjny pakiet socjalny
* wynagrodzenie podstawowe oraz premię od wyników sprzedaży
* możliwość rozwoju zawodowego w firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku, zarządzanej w oparciu o międzynarodowe doświadczenie
* umowę o pracę

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych z numerem referencyjnym w tytule wiadomości na adres: malgorzata.sikorowska@profasnet.pl

Zastrzegamy sobie prawo skontaktowania się tylko z wybranymi osobami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o ochronie danych osobowych Dz.U Nr 133 poz. 883)”.

Autor ogłoszenia

Małgorzata Sikorowska

Telefon: 71 7850805