Przedstawiciel Handlowy - Gorzów Wielkopolski

Przedstawiciel Handlowy

Miasto: Ogłoszenia Gorzów Wielkopolski, Region: Lubelskie

Agencja Rekrutacyjna ERTA dla jednego ze swoich Klientów poszukuje kandydata na stanowisko:

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY

Miejsce pracy: woj. Lubuskie

Opis stanowiska:

• Realizacja określonych planów sprzedaży
• Budowanie i utrzymywanie trwałych relacji z klientami w regionie
• Pozyskiwanie nowych klientów

Wymagania:

• Minimum rok doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
• Wykształcenie minimum średnie
• Znajomość rynku i branży odzieży i bielizny oraz bazy potencjalnych klientów
• Umiejętność obsługi komputera
• Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne (komunikatywność, umiejętności autoprezentacji)
• Otwartość, dynamizm, umiejętność nawiązywania relacji z klientami
• Nastawienie na wyniki
• Umiejętność szybkiego rozwiązywania problemów
• Dyspozycyjność
• Duża samodzielność i odpowiedzialność
• Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

• Pracę w dynamicznym zespole
• Możliwość zdobycia szerokiego doświadczenia
• Wyposażenie w narzędzia pracy(samochód, telefon komórkowy)
• Wynagrodzenie adekwatne do zakresu działania oraz osiąganych wyników

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres cv@ertagrupa.pl z dopiskiem: „Przedstawiciel handlowy- lubuskie”

Autor ogłoszenia

Telefon: 0048790473717