KIEROWNIK REGIONU - Gorzów Wielkopolski

KIEROWNIK REGIONU

Miasto: Ogłoszenia Gorzów Wielkopolski, Region: Lubelskie

Firma usługowa (szkoleniowa) poszukuje doświadczonych osób na stanowisko:
Oferujemy: atrakcyjne stawki, ciekawy produkt, samochód służbowy po okresie próbnym, wsparcie ze strony przełożonych, możliwość rozwoju i awansu w strukturach firmy
Zadania: realizacja celów sprzedażowych, promocje na podległym terenie, rekrutacja przedstawicieli/konsultantów, coachingi przedstawicieli/konsultantów
Oczekujemy: doświadczenia w sprzedaży usług telekomunikacyjnych, płatnej telewizji lub ubezpieczeń, mile widziane doświadczenie kierownicze, gotowości do wyjazdów na terenie powiatu, wykształcenia średniego, samodzielności, otwartości, determinacji w dążeniu do celu, własnego samochodu w początkowym okresie
CV należy przesłać na adres: aplikuj.kp@gmail.com wpisując w temacie maila „miasto -nazwisko”.
Skontaktujemy się w wybranymi kandydatami.