Pracownik inwentaryzacji - Kierowca/Gorzów Wielkopolski - Gorzów Wielkopolski

Pracownik inwentaryzacji - Kierowca/Gorzów Wielkopolski

Miasto: Ogłoszenia Gorzów Wielkopolski, Region: Lubelskie

Pracownik inwentaryzacji - Kierowca
Numer referencyjny: K/D/(Gorzów Wielkopolski)

Miejsce pracy: Niemcy
Termin: Praca od 26.08.2012 do 31.10.2012

Zadania na stanowisku:
• Liczenie towarów w sklepach sieci handlowych.
• Obsługa urządzeń do skanowania towarów.
• Pełnienie roli Kierowcy podczas pobytu zespołu inwentaryzacyjnego za granicą (bus 9 osobowy)

Wymagania na stanowisku:
• Prawo Jazdy kat. B
• Umiejętność obsługi komputera
• Dyspozycyjność i gotowość do pracy w godz. nocnych oraz do częstych wyjazdów.
• Dyspozycyjność w okresie od 26.08.2012 do 31.10.2012

Wybranym kandydatom oferujemy:
• Umowa zlecenie ZUS
• Zagwarantowany samochód (bus 9 osobowy)
• Zagwarantowany nocleg ze śniadaniem i obiadem.
• Wynagrodzenie 150 PLN brutto za inwentaryzację
• Możliwość rozwoju zawodowego.
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie następujących informacji:
Imię, nazwisko, miejscowość, PESEL, telefon oraz terminy, w których będą Państwo dyspozycyjni na adres: inwent.rekrutacja@issp.pl

Maile proszę tytułować K/D/(Gorzów Wielkopolski)

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: \"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)\".
Oferta pracy tymczasowej dla absolwentów, studentów, uczniów, fizyczna, dodatkowa, sezonowa, tymczasowa, polegająca na liczeniu towarów za pomocą urządzenia skanującego.
ISSP Sp. z o.o. Agencja Pracy Tymczasowej nr rejestru agencji zatrudnienia 505.

Autor ogłoszenia

ISSP

Telefon: 713778800