Kierowca C+E (Lipsk) Niemcy - Gorzów Wielkopolski

Kierowca C+E (Lipsk) Niemcy

Miasto: Ogłoszenia Gorzów Wielkopolski, Region: Lubelskie

ID: O-17-C

Praca w Niemczech (Lipsk) na stanowisku:

Kierowca C+E

Praca w renomowanej firmie mającej swoją siedzibę w Lipsku zajmującej się transportem krajowym (przewóz części samochodowych oraz napojów)

Wymagania:
- Język niemiecki na poziomie komunikatywnym
- 5-cio letnie doświadczenie jazdy w transporcie krajowym lub międzynarodowym z naczepą typu Jumbo lub Megatrailer
- uprawnienia ADR

Zadania:

- Transport towarów na terenie Niemiec
- Załadunek oraz wyładunek towarów
- Konserwacja pojazdu

Oferowana:

- Praca na pełen etat
- Umowa na okres próbny 6 miesięcy z możliwością przedłużenia na czas nieokreślony
- Zarobki 1500 EUR brutto podstawy + diety (20EUR/dzień)
- system pracy od poniedziałku do piątku (weekendy wolne)

Uwaga: Wskazane osoby z rejonów przygranicznych (województwo dolnośląskie, lubuskie, zachodniopomorskie)

Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie CV wraz z podanym ID oferty na adres:
piotrowska@hrja.pl

Zapraszamy również do zapoznania się z resztą ofert, które znajdą Państwo na naszej stronie internetowej.
www.hrja.pl
Certyfikat nr 6859
Tel. (95)7-351-356

Autor ogłoszenia

HR Job Assistant

Telefon: +48 (95)7351 356

Wyślij wiadomość
ZdjęciaZdjecia - Kierowca C+E (Lipsk) Niemcy