Technolog - Gorzów Wielkopolski

Technolog

Miasto: Ogłoszenia Gorzów Wielkopolski, Region: Lubelskie

poszukujemy osoby na stanowisko:

Technolog
(branża : producent mebli)

Miejsce pracy: Deszczno koło Gorzowa Wlkp

Obowiązki :
- wycena projektów
- obsługa klienta w zakresie prowadzenia projektu
- współpraca z działem produkcji oraz przedstawicielem firmy w Wielkiej Brytanii
- przygotowywanie dokumentacji technicznej, projektowanie w programie Autocad
- optymalizacja kosztów procesów technologicznych
- wdrażanie nowych produktów

Wymagania:
- wykształcenie techniczne,
- doświadczenie na podobnym stanowisku w branży meblarskiej
- dobra znajomość programu Autocad oraz pakietu MS Office
- biegła znajomość języka angielskiego
- znajomość rysunku technicznego
- znajomość procesów technologicznych
- dokładność, sumienność i odpowiedzialność

Oferujemy :
- umowę o pracę
- możliwość rozwoju zawodowego
- współpracę ze środowiskiem anglojęzycznym
- samodzielne stanowisko i szeroki zakres odpowiedzialności

CV i list motywacyjny prosimy przesyłać na adres info@kcigroup.pl.

KCI Recruitment nr certyfikatu: 44121B
Prosimy o załączanie w CV klauzuli dotyczącej ochrony danych osobowych. Informujemy, że kontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Autor ogłoszenia

kci

Telefon: 616645910