pracownik utrzymania ruchu - Gorzów Wielkopolski

pracownik utrzymania ruchu

Miasto: Ogłoszenia Gorzów Wielkopolski, Region: Lubelskie

Jesteśmy młodą , dynamiczną firmą, która powstała w 2006r. Specjalizujemy się w cięciu stali, wstępnej obróbce mechanicznej elementów konstrukcji, montażu i spawaniu nawet najbardziej skomplikowanych konstrukcji stalowych i ich końcowej obróbce mechanicznej. Posiadamy certyfikaty ISO 9001, ISO 3834, DIN 18800, ISO 15085 w najwyższych klasach. Nasze wyroby trafiają na cały świat od Korei Płd. Przez Bliski Wschód, Europę do Stanów Zjednoczonych i Brazylii.
Jeśli jesteś osobą optymistyczną, nie boisz się nowych wyzwań to właśnie Ciebie poszukujemy na stanowisko: Pracownik działu utrzymania ruchu
Miejsce pracy: Gorzów Wielkopolski, rodzaj umowy: umowa o pracę

Wymagania:
• Wykształcenie minimum średnie techniczne (kierunki : elektryka, mechanika)
• 1 rok pracy na stanowisku elektryka w obszarze utrzymania ruchu
• Dobra znajomość pakietu Office (Excel, Word)
• Umiejętność obsługi programów informatycznych typu CMMS
• Nastawienie na realizację celów i zadań.
• Gotowość pracy w systemie 3 zmianowym
• Mile widziane uprawnienia :
• Energetyczne Gr I i Grupa II – eksploatacja
• UDT w zakresie obsługi transportu bliskiego , suwnic, żurawi
• Uprawnienia na podesty samojezdne

Zadania:
• Realizacja ustalonego planu przeglądów, napraw i konserwacji, wykonywanie zleconych prac w branży elektrycznej i mechanicznej
• Wykonywanie napraw układów i urządzeń elektrycznych i mechanicznych,
• Wykonywanie pomiarów elektrycznych
• Diagnoza i diagnostyka maszyn i urządzeń w obszarze elektrycznym i mechanicznym,
• Wykonywanie nowych instalacji elektrycznych
• Wprowadzanie danych na temat zrealizowanych prac do systemu CMMS.

Oferujemy:
• Stałe zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie o stabilnej pozycji rynkowej,
• Atrakcyjne wynagrodzenie premiujące posiadane kwalifikacje i zaangażowanie,
• Szeroki pakiet socjalny (w tym prywatną opiekę medyczną, prywatne ubezpieczenie na życie, systemy premiowania, dodatek za dojazd do pracy),
• Możliwość dalszego rozwoju zawodowego i ustalanie własnej ścieżki kariery,
• Możliwości szkoleń i podnoszenia kwalifikacji.
• Możliwość pracy przy projektach międzynarodowych
• Pracę opartą na systemie zadaniowym.
Osoby zainteresowane powyższą ofertą i spełniające wymagania proszone są o przesłanie oferty zawierającej CV i list motywacyjny wraz z klauzulą o ochronie danych osobowych. Zgłoszenia prosimy kierować na adres e-mail dostępny na naszej stronie http://imcpoland.pl/ z dopiskiem nazwy stanowiska.

Autor ogłoszenia

IMC Engineering Poland