Praca dla mechanika maszyn produkcyjnych (branża p - Gorzów Wielkopolski

Praca dla mechanika maszyn produkcyjnych (branża p

Miasto: Ogłoszenia Gorzów Wielkopolski, Region: Lubelskie

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o.o. dla jednego ze swoich Klientów, lidera z branży usług w przemyśle, poszukuje kandydatów do pracy na stanowisko:

Brygadzista- mechanik maszyn produkcyjnych
Miejsce pracy: okolice Gorzowa Wielkopolskiego

Zakres obowiązków:

- montaż i demontaż maszyn i urządzeń produkcyjnych,
- nadzór nad utrzymaniem ruchu i pracami serwisowymi maszyn w zakładzie produkcyjnym, - nadzór nad utrzymaniem ruchu w zakładzie produkcyjnym,
- zarządzanie grupą od 3 do 10 osób,
- sporządzanie dokumentacji technicznej,
- dbałość o terminowe wykonywanie prac,
- nadzór nad jakością wykonywanych prac.

Wymagania:

- doświadczenie w prowadzeniu prac serwisowych i samodzielnym usuwaniu awarii,
- umiejętność czytania rysunku technicznego oraz tworzenia szkiców,
- znajomość branży papierniczej,
- umiejętność zarządzania zasobami ludzkimi,
- samodzielność w działaniu, mobilność.

Oferujemy:
- pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, na atrakcyjnych warunkach

Zainteresowane osoby zapraszamy do przesłania CV na adres email: rekrutacja@ksservice.eu w tytule proszę wpisać ,,Brygadzista/ OGW\".

Autor ogłoszenia

KS SERVICE

Telefon: 914884121

ZdjęciaZdjecia - Praca dla mechanika maszyn produkcyjnych (branża p