operator krawędziarkiCNC - Gorzów Wielkopolski

operator krawędziarkiCNC

Miasto: Ogłoszenia Gorzów Wielkopolski, Region: Lubelskie

Jeśli jesteś osobą optymistyczną, która swoją energią potrafi zarażać innych, a do tego nie boisz się podejmować wyzwań to właśnie Ciebie poszukujemy na stanowisko: OPERATOR KRAWĘDZIARKI CNC
Miejsce pracy: Gorzów Wielkopolski

Wymagania

o znajomość rysunku technicznego,
o Znajomość programu CYBELEC

Obowiązki:

o Bezzwłoczne wykonywanie poleceń przełożonego dotyczących organizacji pracy na stanowisku.
o Wykonywanie zleconych prac zgodnie z ogólnie obowiązującymi normami czasowymi i ekonomicznymi.
o Samodzielne tworzenie programów dla maszyn CNC na elementy wg zleceń produkcyjnych.
o Dbałość o wykonanie zleconych prac zgodnie z dokumentacją techniczną, kładąc szczególny nacisk na uzyskanie wymaganej dokładności i jakości wyrobu.
o Dbałość o użytkowane urządzenia i czystość na stanowisku pracy.
o Używanie odpowiednich narzędzi zgodnie z ich przeznaczeniem.
o Kontrola stanu narzędzi.

Oferujemy:
 Stałe zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie o stabilnej pozycji rynkowej,
 Atrakcyjne wynagrodzenie premiujące posiadane kwalifikacje i zaangażowanie,
 Szeroki pakiet socjalny (system premii, prywatną opiekę medyczną, prywatne ubezpieczenie na życie),
 Możliwość dalszego rozwoju zawodowego i ustalanie ścieżki kariery,
 Pracę w młodym i dynamicznym zespole oraz możliwości szkoleń i podnoszenia kwalifikacji.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: \"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm.\"

Osoby zainteresowane powyższą ofertą i spełniające wymagania proszone są o przesłanie oferty zawierającej CV i list motywacyjny wraz z klauzulą o ochronie danych osobowych. Zgłoszenia prosimy kierować na adres e-mail dostępny na naszej stronie http://imcpoland.pl/

Autor ogłoszenia

IMC Engineering Poland

Telefon: 605381274