Ślusarze - mechanicy - Gorzów Wielkopolski

Ślusarze - mechanicy

Miasto: Ogłoszenia Gorzów Wielkopolski, Region: Lubelskie

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o.o. dla jednego ze swoich Klientów, Zakładu produkcyjnego, poszukuje kandydatów do pracy na stanowisko:

Ślusarz- mechanik
Miejsce pracy: Gorzów Wielkopolski

Zakres obowiązków:

- wykonywanie zleconych elementów zgodnie z rysunkiem,
- przygotowani i obróbka materiałów (ręczna i mechaniczna),
- praca z narzędziami pomiarowymi (suwmiarka)
- montaż części i maszyn przemysłowych.

Wymagania:

- doświadczenie w wykonywaniu w/w prac,
- umiejętność czytania rys. technicznego
- prawo jazdy kat. B
- zdolności manualne.

Oferujemy:
- pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
- po okresie próbnym możliwość zatrudniania na stałe.

Zainteresowane osoby zapraszamy do przesłania CV na adres email: szczecin@ksservice.eu w tytule proszę wpisać ,,ślusarz/ gwlk\".

Autor ogłoszenia

Telefon: 91 488 41 21