młodszy magazynier - Gorzów Wielkopolski

młodszy magazynier

Miasto: Ogłoszenia Gorzów Wielkopolski, Region: Lubelskie

Jeśli jesteś osobą optymistyczną, która swoją energią potrafi zarażać innych a do tego nie boisz się podejmować decyzji i skutecznie je realizujesz to właśnie Ciebie poszukujemy na stanowisko:

Młodszy magazynier

Zakres obowiązków:
1. Rozładunek transportu zgodnie z obowiązującymi przepisami BHP.
2. Ilościowe i jakościowe sprawdzenie materiału..
3. Wykładanie materiału w skrzynie wraz z ich opisaniem.
4. Utrzymanie porządku na stanowisku pracy.
5. Współpraca z mistrzami i brygadzistami działu produkcji.
6. Załadunek blach na urządzenia obróbki termicznej.
7. Obsługa maszyny śrutującej.

Od osoby pracującej na tym stanowisku wymagamy:
- uprawnienia na wózek widłowy UDT
Oferujemy:

 Stałe zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie o stabilnej pozycji rynkowej,
 Atrakcyjne wynagrodzenie premiujące posiadane kwalifikacje i zaangażowanie,
 Szeroki pakiet socjalny (w tym prywatną opiekę medyczną, prywatne ubezpieczenie na życie),
 Możliwość dalszego rozwoju zawodowego i ustalanie własnej ścieżki kariery,
 Możliwości szkoleń i podnoszenia kwalifikacji.
 Pracę pełną wyzwań w zmieniającym się otoczeniu
 Możliwość pracy w projektach międzynarodowych
 Pracę opartą na systemie zadaniowym.

Osoby zainteresowane powyższą ofertą i spełniające wymagania proszone są o przesłanie oferty zawierającej CV i list motywacyjny wraz z klauzulą o ochronie danych osobowych. Zgłoszenia prosimy kierować na adres e-mail dostępny na naszej stronie http://imcpoland.pl/ z dopiskiem nazwy stanowiska.

Autor ogłoszenia

IMC Engineering Poland

Wyślij wiadomość
ZdjęciaZdjecia - młodszy magazynier