Inżynier jakości - Gorzów Wielkopolski

Inżynier jakości

Miasto: Ogłoszenia Gorzów Wielkopolski, Region: Lubelskie

Jeśli jesteś osobą optymistyczną, która swoją energią potrafi zarażać innych, a do tego nie boisz się podejmować wyzwań to właśnie Ciebie poszukujemy na stanowisko

Główne zadania:

- Tworzenie druków dokumentacji kontrolno-pomiarowej
- Przygotowywanie dokumentacji odbiorowej
- Zarządzanie archiwum działu
- Wsparcie i tworzenie pozostałej dokumentacji działu wg wytycznych
- Współtworzenie polityki jakości w firmie
- Aktywna współpraca z kontrolerami jakości

Wymagania:

• Wykształcenie wyższe (z możliwością w trakcie studiów)
• Umiejętność organizacji pracy własnej oraz współpracy;
• Ukierunkowanie na profesjonalne wsparcie produkcji;
• Zaangażowanie i inicjatywa w działaniu;
• Otwartość na wdrażanie nowych pomysłów i nowych rozwiązań;
• Mile widziana znajomość języka niemieckiego lub angielskiego

Oferujemy:

 Stałe zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie o stabilnej pozycji rynkowej,
 Atrakcyjne wynagrodzenie premiujące posiadane kwalifikacje i zaangażowanie,
 Szeroki pakiet socjalny (w tym prywatną opiekę medyczną, prywatne ubezpieczenie na życie),
 Możliwość dalszego rozwoju zawodowego i ustalanie własnej ścieżki kariery,
 Możliwości szkoleń i podnoszenia kwalifikacji.
 Pracę pełną wyzwań w zmieniającym się otoczeniu
 Możliwość pracy w projektach międzynarodowych
 Pracę opartą na systemie zadaniowym.

Osoby zainteresowane powyższą ofertą i spełniające wymagania proszone są o przesłanie oferty zawierającej CV i list motywacyjny wraz z klauzulą o ochronie danych osobowych. Zgłoszenia prosimy kierować na adres e-mail dostępny na naszej stronie http://imcpoland.pl/ z dopiskiem nazwy stanowiska.

Autor ogłoszenia

I.M.C Engineering Poland

Telefon: 605381274