KIEROWNIK DS. ROZWOJU REGIONALNEGO - Gorzów Wielkopolski

KIEROWNIK DS. ROZWOJU REGIONALNEGO

Miasto: Ogłoszenia Gorzów Wielkopolski, Region: Lubelskie

Ogólnopolska Agencja Ochrony Osób i Mienia zatrudni na stanowisko
kierownika ds. rozwoju regionalnego osobę posiadającą kontakty w
podmiotach korzystających z usług ochroniarskich bądź w podmiotach
zainteresowanych takimi usługami.

Działamy na polskim rynku od 10 lat, specjalizując się w
kompleksowej ochronie fizycznej mienia i osób, przede wszystkim
obiektów handlowych, centrów logistycznych oraz dystrybucyjnych i
obiektów przemysłowych. Zawsze stawiamy na profesjonalizm i jakość
świadczonych usług.

Zadania:

* Skuteczne pozyskiwanie kontraktów z zakresu ochrony fizycznej,
* Utrzymywanie pozytywnych i trwałych relacji z Kontrahentami,
* Negocjowanie kontraktów,
* Bieżące informowanie Zarządu o stanie prowadzonych spraw,
* Opracowywanie oraz wdrażanie zatwierdzone przez Zarząd strategie i
plany marketingowe,
* Koordynacja i nadzór procesów i prac związanych z ofertowaniem.

Wymagania:

* Znajomość branży ochroniarskiej,
* Doświadczenie w negocjacjach poparte podpisanymi umowami,
* Samodyscyplina i dobra organizacja pracy własnej,
* Nastawienie zadaniowe.

Oferujemy:

* Ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie z wieloletnimi
tradycjami.

Jeśli widzą Państwo perspektywy rozwoju firmy w regionie i mają pomysł
na strategię pozyskania kontrahentów prosimy o sprecyzowanie tego w
liście motywacyjnym.
Prosimy także o przesłanie propozycji oczekiwanego wynagrodzenia. Tryb
dostarczania CV i listu motywacyjnego: drogą elektroniczną na adres
sachar@locus-security.pl z dopiskiem w temacie \"marketing\".

Wszystkim kandydatom zapewniamy absolutną dyskrecję. W związku z dużą
ilością zgłoszeń odpowiadamy tylko na wybrane oferty. Zastrzegamy sobie
prawo do rejestrowania i przetwarzania danych tylko wyselekcjonowanych
kandydatów.

Prosimy o wpisanie następującej klauzuli: \"Wyrażam zgodę na
przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla
potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z
dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. Ust. nr 133 poz. 883)\".